Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nehoda tří vozidel uzavřela silnici u Leskovce. Objíždělo se po cyklostezce

date_range 16.Led, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Jedno z vozidel skončilo mimo silnici. Foto: HZS Zlínského kraje

V sobotu 14. ledna krátce před třináctou hodinou došlo na silnici I/57 mezi obcemi Leskovec a Valašská Polanka k nehodě tří osobních vozidel. Na místě zasahovali hasiči, policisté i záchranáři.

 

„Pravděpodobnou příčinou dopravní nehody bude nesprávný způsob jízdy, konkrétně zřejmě porušení pravidel při snaze objet odstavené vozidlo. Dechové zkoušky byly negativní a materiální škody byly předběžně odhadnuty na bezmála 200 tisíc korun,“ uvedl pro server regionvalassko.cz mluvčí policistů nprap. Petr Jaroš.

 

Jednu zraněnou osobu si do své péče převzala Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje. Hasiči provedli u havarovaných vozidel protipožární opatření.

 

Nehoda mezi obcemi Leskovec a Valašská Polank. Foto: HZS Zlínského kraje

 

Vůz značky BMW skončil v příkopu a dva vozy Škoda zůstaly po nehodě na silnici v takové pozici, že je nebylo možné objet. Silnice proto zůstala po dobu záchranných prací a vyšetřování neprůjezdná. Objízdná trasa pro osobní automobily byla vedena po přilehlé cyklostezce, na které policisté řídili provoz kyvadlově. Plně průjezdná byla silnice krátce po patnácté hodině.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA