Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nehoda tří vozidel zablokovala komunikaci

date_range 25.Dub, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Srážka tří vozů na komunikaci I/57 nedaleko obce Ústí se stala krátce před 16 hodinou v pondělí 24. dubna. Na místě zasahovala spolu s policisty jednotka profesionálních hasičů ze stanice Vsetín s jedním zásahovým vozem. 

„Po příjezdu a provedení prvotního průzkumu bylo zjištěno, že při havárii nebyly zraněny žádné osoby. Škoda Octavia skončila mimo komunikaci v příkopu a Ford Mondeo zůstal na vozovce a zablokoval jeden jízdní pruh. Třetí vozidlo Renault Kangoo se po havárii nacházelo na vedlejší komunikaci," pospal situaci tiskový mluvčí hasičů Pavel Řezníček.

Nehoda tří vozidel zablokovala komunikaci I/57           foto: HZS                  další foto (3)

Hasiči ihned odpojili akumulátory vozů a provedli protipožární zabezpečení. Únik oleje a dalších provozních náplní byl zlikvidován pomocí speciálních sorbentů. Vůz Škoda Octavia byl pomocí navijáku cisternového vozu vyproštěn zpět na komunikaci a byl předán odtahové službě. V době vyprošťování z příkopu byla silnice úplně uzavřena.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA