Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nehoda u Vizovic komplikovala dopravu na silnici I/69

date_range 07.Led, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Dopravní nehoda u Vizovic. Foto: HZS

Hlavní tah z Vizovic na Vsetín komplikovala ve čtvrtek odpoledne dopravní nehoda dvou osobních automobilů. V 15:00 hodin přijalo krajské operační středisko hasičů žádost o pomoc u dopravní nehody nedaleko Vizovic, ve směru na Lutoninu. K události okamžitě vyrazila profesionální jednotka ze stanice Zlín a posilová jednotka dobrovolných hasičů z Vizovic.

 

„Sedmatřicetiletá řidička osobního vozidla Škoda Fabia při jízdě ve směru do Vsetína přejela z dosud neznámého důvodu do protisměru, kde se střetla s projíždějícím vozidlem Škoda Superb, které řídil osmadvacetiletý muž. Při dopravní nehodě se těžce zranila řidička Fabie a lehké zranění utrpěl také řidič protijedoucího vozidla i jeho třicetiletý spolujezdec,“ uvedla pro server regionvalassko.cz mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

Dopravní nehoda u Vizovic. Foto: HZS

Hasiči zajistili místo nehody, zabezpečili vraky proti nebezpečí vzniku požáru a uniklé provozní kapaliny zasypali sorpčními látkami. „Podezření na zaklíněnou osobu se naštěstí nepotvrdilo a nikoho z účastníků nebylo nutné vyprošťovat. Všechny zraněné si do své péče převzala zdravotnická záchranná služba, a po prvotním ošetření je odvezla do nemocnice,“ popsal mluvčí hasičů Pavel Řezníček.

Dechová zkouška u řidičů byla negativní. Veškeré okolnosti srážky prověřují zlínští dopravní policisté.

Dopravní nehoda u Vizovic. Foto: HZS

Jakmile policie ukončila dokumentaci nehody, hasiči odklidili vozidla mimo komunikaci, a po provedení úklidu vozovky byl přibližně po dvou hodinách obnoven plynulý provoz.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA