Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nejdříve hypotéku, potom byt

date_range 07.Čvc, 2020 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Ilustrační foto

Jak jistě tušíte, z velké většiny se nemovitosti financují hypotékou, o tom není pochyb. V dnešní době vysokých cen nemovitostí si málo kdo může dovolit financovat v hotovosti. Na druhou stranu majitel nemovitosti na prodej téměř vždy spěchá, chce mít peníze ideálně hned, což je samozřejmě pochopitelné.

 

Častým scénářem tedy je, že jdete na prohlídku, byt se vám líbí, domluvíte si schůzku s finančním poradcem a než se vám podaří vyřídit vše potřebné, nemovitost nemusí být už v nabídce.  Jak takové situaci nejlépe předejít radí makléř z Valašska Petr Graclík.

 

Nemůžu stavět dům od střechy

 

Jestliže chci kupovat nemovitost, musím si nejprve ověřit, zda na to mám. Nestačí pouze online hypotékové kalkulačky, protože jsou často nepřesné a informace zkreslené.

 

 

Pokud chci dostat ty nejlepší podmínky pro financování, nevyplatí se používat online srovnání, protože hypotéka musí být nastavená na míru pro daného klienta. Na tyto případy neexistuje žádné plošné srovnání. Nejlepší je si pečlivě vybrat finančního poradce, který se vyzná.

 

Jaký je rozdíl ve spolupráci s bankou a finančním specialistou?

 

Pokud jsem rozhodnutý koupit nemovitost a zvolím možnost jít na konkrétní pobočku banky, proberu moji situaci s pracovníkem na přepážce a je více než pravděpodobné, že on bude chtít mi prodat svůj produkt. Nepředpokládám, že by vám takový zaměstnanec doporučil financování ke konkurenční bance.

 

Při spolupráci s finančním poradcem si také sjednám schůzku a probereme moji situaci. Po první informativní schůzce mi ale finanční poradce navrhne nejlepší financování na míru, přímo pro mě a od více bank. Následně si já sám vyberu banku, která mi poskytne aktuálně nejlepší podmínky na trhu.

 

Banky mají různé podmínky financování, často hrají roli i různé životní příběhy klientů, které mohou vést k zamítnutí žádosti o hypotéku.

 

Chápu, že získání hypotéky s sebou nese mnoho dotazů, a ne každý se o tuto problematiku průběžně zajímá. Z tohoto důvodu zde přikládám soubor s nejčastěji kladenými otázkami k hypotéce, který by vám mohl pomoct.

 

Nejčastěji kladené otázky k hypotékám ZDE.

 

Profesionální finanční poradce jsou častokrát navázáni na ředitele bank. Jelikož jim pravidelně dodávají větší počet hypoték, tak se dostanou na daleko lepší podmínky. Navíc mají znalosti a informace, které vám častokrát ušetří čas a peníze, proto je důležité vybrat si správně finančního poradce.

 

Financování ve Valašských Kloboukách s Generali Českou pojišťovnou

 

Jak už asi víte, pracuji ve zkušeném obchodním týmu Generali Česká pojišťovna ve Valašských Kloboukách. Financování řeším s kolegou Karlem Ptáčkem, za kterého bych dal „ruku do ohně“. Kája se opravdu vyzná a je profík ve svém oboru. Za poslední dva měsíce, kdy banky zpřísňovaly svá opatření kvůli COVID-19, zobchodoval celkem 7 hypoték v objemu přes 13.000 000,- Kč.
Proč je výhodné spolupracovat přímo s Generali Českou pojišťovnou? K tomu připojuji vyjádření přímo od kolegy Karla Ptáčka, které dle mého názoru mluví za vše:

 

„Generali Česká pojišťovna je VIP partnerem všech významných bank a stavebních spořitelen. O tuto spolupráci banky velmi stojí, a proto klienti GČP mají zvýhodněné podmínky i úrokovou sazbu. Opora profesionálního certifikovaného hypotečního poradce je velmi často k nezaplacení. Jeho dlouhodobé zkušenosti s mnoha různorodých financování pomáhá najít řešení i v situacích, které se zdají být neřešitelné.

 

 

Přizpůsobím se tak, aby Vaše řešení financování neomezovalo v práci, do banky často nemusíte ani jednou. S každým úvěrem je úzce spjato pojištění, to opět vyřešíte se mnou a bez nutnosti kamkoliv chodit.

 

Navíc s výraznou slevou, protože naše produkty jsou provázané. Čím víc produktů u nás máte, tím větší slevu dostanete.“

 

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat, rád si s vámi popovídám o zkušenostech a možnostech přímo pro vás. Dejte si záležet na výběru svých partnerů při prodeji či koupi nemovitosti. Má to cenu.

 

Zajímá Vás profesionální poradenství v oblasti realit? Máte jakýkoliv dotaz k nákupu či prodeji nemovitostí? Neváhejte se na Nás obrátit

 

Petr Graclík

734 453 653

www.graclikpetr.cz

Masarykovo náměstí 42, 766 01 Valašské Klobouky

 

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi