Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nejlepší obráběči kovů jsou ze Slavičína

date_range 23.Bře, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Ve škole ve Slavičíně mají úspěchy jak v odborných soutěžích, tak i ve volnočasových aktivitách žáků. Nejlepší obráběči kovů ze Zlínského kraje studují na Gymnáziu Jana Pivečky a Střední odborné škole ve Slavičíně

David Fojtík a Vlastimil Juřík dosáhli velkého úspěchu v krajském kole soutěže Hledáme mladé technické talenty – v oboru obráběč kovů, když z 10 účastníků soutěže získali 1. a 2. místo.

foto GJP a SOŠ Slavičín     další foto

Soutěž se skládala z části teoretické – testu, praktické – soustružení, frézování, poznávání materiálů. Kvalita výuky v odborných oborech jen podtrhuje umístnění našich žáků před žáky renomovaných odborných škol z velkých měst. Nad soutěží převzal záštitu MVDr. Stanislav Mišák, hejtman Zlínského kraje.

Další veřejnou aktivitou školy byla Akademie. Před zaplněnou slavičínskou Sokolovnou vystoupili studenti Gymnázia Jana Pivečky a Střední odborné školy Slavičína na slavnostní Akademii školy dne 20. března při příležitosti připomenutí 20. výročí založení gymnaziálního oboru ve Slavičíně. Kulturní program připravila učitelka gymnázia Mgr. Šárka Černíčková se studenty divadelního, hudebního kroužku a zástupci jednotlivých tříd osmiletého a čtyřletého gymnázia.

-tz- GJP a SOŠ Slavičín-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA