Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nejlepší programátoři jsou ze Slavičína

date_range 27.Lis, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Mimořádného ocenění se dostalo vítězi celostátní soutěže v programování CNC strojů Jakubu Šebákovi z Gymnázia Jana Pivečky a Střední odborné školy ve Slavičíně systému FANUC na Zlínském kraji, přijetím hejtmanem MVDr. Stanislavem Mišákem a radním pro oblast školství PaedDr. Petrem Navrátilem.

Hejtman Zlínského kraje Stanislav Mišák blahopřeje Jakubovi Šebákovi   foto ZLK

„Tento úspěch je o to cennější, že je zopakován třetím rokem po sobě, což svědčí vysoké odbornosti učitelů v přípravě strojařů na naší škole. I tento úspěch je jeden z mnoha důvodů, proč Zlínský kraj významně podpořil naši školu v regionu ve spolufinancování investičních projektů OP ROP a OP ŽP na celkovou rekonstrukci areálu a nákup nejmodernější technologie při výuce ve výši téměř 60 milionů korun," okomentoval úspěch Jakuba Šebáka ředitel školy Josef Maryáš.

foto Zlínský kraj

O výjimečném ocenění svědčí účast zástupců, kteří Jakubovi blahopřáli. Za Svaz strojírenské technologie ředitel Ing. Petr Zemánek, za ministerstvo průmyslu a obchodu ČR Ing. Eduard Muřický – ředitel sekce průmyslu, za Siemens Ing. Vít Hadáček, za Fanuc Ing. Rostislav Svoboda – vedoucí obchodu CNC, za Tajmac ZPS: p. Chris Halski – ředitel divize CNC a Ing. Jan Němec – vedoucí aplikačního střediska divize CNC.

-to-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA