Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nejúspěšnější maturanti obdrželi ve Vsetíně dary

date_range 24.Čvn, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Finanční dary a také květiny pro nejúspěšnější čerstvé absolventy, foto: město Vsetín

Finanční dary a také květiny převzali v pondělí 22. června na vsetínské radnici z rukou starosty Jiřího Růžičky nejúspěšnější čerství absolventi Masarykova gymnázia a Střední zdravotnické školy a Střední odborné školy Josefa Sousedíka. V pondělí 29. června pak budou oceněni maturanti ze Střední průmyslové školy strojnické a ze Střední školy Kostka.

 

Oceňování nejlepších absolventů středních škol se stalo ve Vsetíně příjemnou tradicí. Vzhledem k vládním omezením společenských akcí v souvislosti s pandemií koronaviru nemohli studenti poděkování od vedení města absolvovat tak, jak je zvykem, v kině Vatra za přítomnosti ostatních spolužáků a rodinných příslušníků, nýbrž v komorním prostřední obřadní síně vsetínského městského úřadu.

Slavnostní dopoledne podtrhla svým zpěvem Kamila Polonyová, kterou jste mohli vidět v soutěži Superstar 2020. Na klávesy doprovázel Daniel Jakubík

„Chtěl bych vám, ale i vašim rodičům a pedagogům pogratulovat k úspěšnému zakončení studia. Letos jste měli kvůli koronavirové krizi situaci mnohem složitější než vaši předchůdci. Vy jste ji bravurně zvládli. Za to vám všem patří velký obdiv,“ popřál přítomným starosta Jiří Růžička.

 

Studenty, kteří finanční dar obdrželi, si vybrala každá střední škola samostatně. Obálky s finančními dary tak převzali ti absolventi, kteří po celou dobu studia vykazovali vynikající studijní výsledky nebo reprezentovali svoji školu a město Vsetín v nejrůznějších soutěžích, ať už technického, uměleckého, sportovního či humanitního zaměření.

 

Foto: město Vsetín

 

V letošním roce bude radnicí oceněno celkem 49 čerstvých maturantů, na odměny pro ně vyčlenili radní 40 tisíc korun.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA