Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Největší Gala ples Valašska se blíží. Lístky jsou téměř vyprodány.

date_range 16.Úno, 2020 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK

Blíží se druhý ročník Gala Plesu Valašsko, který se bude těšit hojné účasti. Předprodej vstupenek byl spuštěn v říjnu loňského roku, nabízeny byly vstupenky s místenkou i bez místenky. Koncem roku byly vstupenky s místenkou beznadějně vyprodány.

 

Hlavní hvězdou večera 29. 2. 2020 bude známý rockový interpret Paľo Habera s výběrem toho nejlepšího, co jeho repertoár nabízí. „Na přelomu 80. a 90. let byl známý hlavně svými upnutými šortkami, no a loni v nich zveřejnil fotku na svém Instagramu. Uvidíme, jestli nás potěší jen „klasickým“ koncertem, nebo ho něčím okoření,“ směje se jeden z organizátorů.

 

Hudební scénu bude kromě Paľa Habery reprezentovat také americko-česká kapela L.A. Sunday, jejíž frontmankou je Teresa Polk, zpěvačka amerického původu. Kapela se pyšní nebývalou hudební energií, která Vás zaručeně dostane na parket.

 

 

Tančit však nebudou pouze hosté. Na plese totiž předvedou své taneční kreace profesionálové z Dance Studia, nabídnou i taneční workshop. Vystoupí také mistryně světa v pole dance nebo saxofonista ze zkušenostmi se stovkami akcí.

 

Pokud budete mít chuť na něco malého k snědku, tak se můžete těšit na různé gastrospeciality. Na své si přijdou také milovníci dobrého rumu a ginu – na místě budou (mimo jiné) dva speciální bary, určené k prodeji tohoto alkoholu.

 

V průběhu večera bude možné zakoupit si lístky do tomboly, ve které na Vás čekají ceny v hodnotě více než 50 000 Kč.

Vystoupí mistryně světa v pole dance

Doprovázet bude ostřílený moderátor a radiový hlasatel Ondra Albrecht.

 

Informace ke vstupenkám: 

Vstupenky bez místenky je možné zakoupit v Infocentru ve Valašských Kloboukách nebo u pana Roberta Lysáka na emailu akcevalassko@gmail.com. Vstupenky je možno zaplatit a vyzvednout si přímo na místě.

 

P.S. V KD Valašské Klobouky budou příležitostná místa k sezení na barových židlích nebo v kavárně.

 

Soutěž o dva lístky

 

Ve kterém městě se narodila hlavní hvězda 2. ročníku Gala Plesu Pavol Habera? Správnou odpověď nám pošlete do středy 19. února 2020.

 

Nezapomeňte uvést svoje jméno a bydliště. Výherce, který od nás obdrží dvě vstupenky na stání, budeme informovat do 20. 2. 2020 na emailu.

 

Výhercem dvou lístů se stala Lenka M. z Francovy Lhoty. Gratulujeme! 🙂

 

-pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA