Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Největšími taháky byli Nazareth a Kreator

date_range 30.Lis, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
V sobotu 28.11. se ve Zlíně sešli příznivci rockové a metalové hudby. Pořadatel největšího mezinárodního festivalu Masters of rock agentura Pragokoncert opět připravila skvělou dramaturgii zimní verze MOR. Návštěvníky festivalu čekalo ve Zlíně skvělé hudební vyžití a na své si přišly snad všechny věkové kategorie, jelikož letošní ročník byl opravdu pestrý. Na podiu se během sobotního metalového svátku vystřídali jak půvabné zpěvačky, tak i uznávaní zpěváci. Největšími taháky festivalu byl legendární Nazareth a nebo trasheři Kreator. Celý den se ubíral z velké části směrem rockových melodii to potvrdili například Jorn Lande, jeden z nejuznávanějších zpěváků v Evropě se svojí kapelou nebo legendární americká formace House of lords, v jejímž čele stojí James Christian. Velkého úspěchu se dostalo i Laďovi Křížkovi a comebacku skupiny Vitacit což bylo nad očekávání mnohých návštěvníků.  
 

foto Lukáš Urbaník     více fotek

 
Charitativní stránka festivalu

Poprvé letos měl festival i charitativní stránku pořádající agentura Pragokoncert věnovala část výdělku nadaci Handicap Zlín, která se zajišťuje služby zdravotně postiženým lidem v regionu. Od letošního ročníku by se měla stát tato finanční pomoc zdravotně postiženým tradicí.

Představení letní verze Masters of rock 2010

Právě na WMOR byl odstartován předprodej vstupenek na následující ročník kultovního Masters of rock a byla odtajněna i jména prvních kapel, které potvrdily účast do Vizovic pro rok 2010.

První potvrzené kapely:

MANOWAR – Kings Of Metal jsou zpět snovým studiovým albem! Jediné exklusivní vystoupení pro ČR, SR, Polsko, Maďarsko a Rakousko!
TARJA – Exklusivní koncert v doprovodu Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín
ACCEPT – světový comeback německé metalové legendy!
UNISONIC – Legendární zpěvák Helloween Michael Kiske se vrací po 16 letech na koncertní pódia!

Další potvrzené kapely: SABATON, LORDI, QUEENSRŸCHE, MASTERPLAN, EPICA, BEHEMOTH, PRIMAL FEAR, MIKE TERRANA, DESTRUCTION, DELAIN, HOLYHELL, METALFORCE, TUBLATANKA, HORKÝŽE SLÍŽE, Doga, Legendy se vrací, Miloš DODO Doležal a band, Salamandra…

Cena vstupenek je za speciální vánoční cenu 700 Kč. Vstupenky lze zakoupit do konce roku pouze přímo na webu festivalu www.mastersofrock.cz  nebo na baru v Masters of rock café.

Agentura Pragokoncert, aby dala svým fanouškům odměnu za věrnost a jejich zájem o koncerty v ČR, připravuje na léto 2010 další festival pod záštitou Metalfest více info o připravovaném festivalu na www.mastersofrock.cz  nebo na www.metalfest.eu  .

Luke

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA