Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Někdo umýslně zapálil dveře budovy Orelské jednoty ve Slavičíně

date_range 10.Dub, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Poškozené vstupní dveře do budovy Orlovny ve Slavičíně. Foto: HZS

Policisté ve Slavičíně se od sobotního rána zabývají neobvyklým případem žhářství, k němuž došlo v centru města, v budově místní Orlovny.

 

„Neznámý pachatel tady v pátek kolem třiadvacáté hodiny zapálil vstupní dveře objektu, na nichž vznikla důsledkem ohoření škoda v předběžné výši asi padesát tisíc korun,“ uvedla mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

Poškozené vstupní dveře do budovy Orlovny ve Slavičíně. Foto: PČR

Řidič, který jel okolo a požár zjistil, hasičům sdělil, že vidí velké plameny. „Požární poplach byl v 23:00 hodin vyhlášen jednotce profesionálních i dobrovolných hasičů ze Slavičína. Při příjezdu k budově Orlovny už plamen uhasínal. Požár byl uhašen jedním vysokotlakým proudem vody,“ popsal mluvčí hasičů Roman Žemlička. Na místo se dostavila Policie České republiky a vyšetřovatel hasičů.

 

Vyšetřovatel policistům potvrdil, že někdo zapálil dveře úmyslně. Za poškození cizí věci hrozí pachateli v případě jeho dopadení a odsouzení trest odnětí svobody až na jeden rok.

 

 

Pokud jste někdo viděl pachatele tohoto trestného činu, volejte, prosím, na linku tísňového volání policie – 158.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA