Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nemocnice nakoupila nové LED televizory

date_range 25.Led, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Ještě donedávna museli pacienti Vsetínské nemocnice za sledování televizorů na pokojích platit, systém devět let provozovala externí firma. Zastaralé obrazovky s kasičkami již však nyní v pavilonech nenajdete. Vsetínská nemocnice nakoupila nové, moderní LED televizní přístroje a pro pacienty je jejich používání již bez poplatku.

Vsetínská nemocnice nakoupila nové LED televizory

Obnoveny a doplněny byly nejprve televizory v chirurgickém pavilonu a pavilonu Čtyřlístek, nedávno také na části pokojů v pavilonu LDN a v interním pavilonu. Za pořízení nových televizorů na pokoje pacientů zaplatí Vsetínská nemocnice čtyři sta tisíc korun.

„Pacienti si tuto možnost pochvalují. Jsou překvapeni, nejen televizory bez poplatku, ale u nás také novými lůžky. Zlepšení vítají velmi pozitivně," uvedla vrchní sestra ortopedického oddělení Bc. Irena Srbová, DiS. Na lůžkových odděleních a u mnoha ambulancí v hlavním areálu také mohou pacienti využívat bezplatné wifi připojení k internetu.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA