Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nemocnice otevírá společný lůžkový fond

date_range 06.Zář, 2012 featured_play_list Aktuality

 

V souladu s potřebami regionu zajistit kvalitní péči pacientům, kteří byli léčeni na lůžkové části infekčního oddělení, našli lékaři a zdravotnický personál efektivní řešení umožňující rozvoj nemocnice. Od prvního zářijového týdne začíná Vsetínská nemocnice realizovat připravovaný záměr společného lůžkového fondu interního oboru, v jehož rámci bude postaráno o interní, neurologické a infekční pacienty.

K tomuto záměru byl vybrán pavilon Čtyřlístek, kde budou hospitalizováni jak infekční, tak neurologičtí pacienti, kteří mají takto k dispozici nejlépe vybavené pokoje v rámci celé nemocnice, každý s vlastním sociálním zařízením a moderními lůžky. Nadstandardně vybavená lůžková část umožňuje i kvalitní bariérovou péči o infekční pacienty. V prostorách Čtyřlístku najde od konce příštího týdne zázemí i neurologická příjmová ambulance.

„V chirurgickém pavilonu pak zůstane vyšetřovna EMG, EEG a neurologický stacionář, o nějž je mezi pacienty stále větší zájem a jeho kapacita bude rozšířená. Ve stacionáři bude i nadále prováděna ambulantní infuzní léčba bolestivých stavů," uvedl ředitel nemocnice MUDr. Martin Metelka.

Společný lůžkový fond se může diagnosticky a léčebně postarat i o naprostou většinu infekčních pacientů, pokud nebude lékařem na základě laboratorních či klinických výsledků vysloveno podezření na infekční chorobu s povinnou izolací, pak by byl přeložen do Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně nebo na jiné izolační pracoviště.

Lenka Plačková

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA