Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Neudržel nervy na uzdě a najel do Audi

date_range 28.Dub, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Sdělení podezření z trestného činu poškození cizí věci si vyslechl třiatřicetiletý muž z Ostravy, který při své cestě mezi Brumovem-Bylnicí a Návojnou úmyslně čelně narazil do vozidla Audi A6 nákladním vozidlem Iveco. Nikomu z řidičů se nic nestalo. Škoda na obou vozidlech se vyšplhala na více než tři sta dvacet tisíc korun.

Začátkem března projížděl muž z Ostravy pracovně různými městy, posledním z nich byla obec Brumov-Bylnice. „Těsně před obcí Brumov-Bylnice předjela řidiče dodávky dvě vozidla, Honda a Audi, která se vzápětí zařadila před něj. Jedno z nich odbočilo ihned po předjetí, Audi odbočilo asi po 1 km na obec Návojná. Řidiče Iveca rozlítilo, že krátce po jeho předjetí oba řidiči odbočili a vydal se za řidičem Audi, kterého vzápětí předjel. Ten raději zastavil a chtěl počkat, než bude pokračovat v jízdě. Agresivní šofér nákladního vozidla se však otočil a rozjel se velkou rychlostí proti vozidlu Audi. To začalo couvat, aby se vyhnulo srážce. Po chvíli jeho osmatřicetiletý řidič z Valašských Klobouk zastavil a jen čekal, až ho nákladní vůz objede. K jeho překvapení však Iveco pokračovalo v jízdě proti němu, až do něj čelně narazilo," popsala situaci tisková mluvčí policistů Monika Kozumplíková. Agresivní řidič vystoupil a začal na druhého křičet. Ten zavolal policisty a počkal v autě, než přijedou.

Ilustrační foto PČR

Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zločinu těžké ublížení na zdraví ve stadiu pokusu, ale po zjištění všech okolností a prošetření případu útok překvalifikovali na trestný čin poškození cizí věci. Agresivnímu řidiči, který byl již jednou soudně trestaný, nyní hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA