Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nevšední všednosti je název nové knihy Ireny Kopecké z Francovy Lhoty

date_range 14.Lis, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Křest knihy Nevšední všednosti. Foto: Stanislava Slováková

Nevšední všednosti je název třicáté knihy spisovatelky Ireny Kopecké. Paní spisovatelka pochází z Příbora, ale žije již několik let ve Francově Lhotě. Ve zdejším kulturním domě se ve čtvrtek 9. listopadu uskutečnil křest této knihy.

 

Ve velmi příjemné atmosféře za účasti pozvaných hostů i místních občanů knihu pokřtil starosta obce a předsedkyně obecní kulturní komise. Samotnému křtu předcházelo čtení úryvků z knihy. Ty četly dvě žákyně místní základní školy, Mudr. Mořic Jurečka a sama autorka. Program doplnila svým vystoupením folklorní skupina Javorina z Lysé pod Makytou s harmonikářem Antonem Kapustou. O kytarový doprovod se postarali bratři Josef a Karel Trchalíkovi. Při následné autogramiádě byla paní Kopecká zahrnuta mnoha kyticemi. O samotné vydání knihy a přípravu celé slavnosti se zasloužila i paní Ludmila Hanáková, která je odpovědnou redaktorkou.

 

Křest knihy Nevšední všednosti. Foto: Stanislava Slováková. Celá fotogalerie zde

 

O čem je knížka Nevšední všednosti?

 

Kniha vypráví o tom, jak vypadalo školství před šedesáti lety. V šedesáti příbězích můžeme sledovat vztah mezi učitelem, žákem a rodiči. Budeme svědky příhod mladé studentkyna cestě za svým přáním stát se učitelkou i jejím poznáním, jak se liší teorie od skutečného života.

 

Knihu je možno zakoupit na OÚ Francova Lhota.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA