Nevšová přehrála Ludkovice i Dolní Lhotu

date_range 21.Úno, 2017 featured_play_list Aktuality

V předchozím týdnu si vedoucí tým 1. B třídy skupiny B z Nevšové poradil na luhačovické umělce s mužstvem Ludkovic výhrou 3-0, které až do 70. minuty držely čisté konto, přestože Nevšová měla řadu šancí, které nevyužila. Během 5-ti minut však slovenský legionář Peter Stratený 2x skóroval a utkání rozhodl, kdy ještě jednu branku v závěru přidal mladičký Fuksa. Ludkovice se ukázaly jako houževnatý soupeř a ne nadarmo okupují horní příčky 1. B třídy skupiny C. Nevšová ale potvrdila svoji herní kvalitu a nakonec se dokázala i střelecky prosadit.

Ilustrační foto: Iveta Šůstková

Nevšová pokračovala o víkendu v dalším přípravném přátelském utkání proti Dolní Lhotě. Proti Dolní Lhotě Nevšové chyběli dva hráči Stratený a Foltýn a v bráně byl po celé utkání mladičký odchovanec Jan Hyžík. Zápas začal svižně, kdy v 10. minutě z trestného kopu Vašek Tomšů skóroval poprvé. Poté přišla řada pohledným brejkových průniků a Dolní Lhota se prakticky jen bránila, Vašek Tomšů přidal postupně do poločasu čtyři branky a ten skončil 5-0. Druhá půle začala vlažněji, Nevšová spíše kotnrolovala hru a Dolní Lhota se snažila korigovat, což se jí podařilo a upravila na 5-1. Následně Vašek Tomšů přidal šestou branku a utkání se dohrávalo v poklidu. Dolní Lhota ještě 2x skórovala, Nevšová 3x a zápas skončil divokou přestřelkou vítězstvím Nevšové 9-3. Tu příští týden v pátek čeká těžký oříšek kdy od 18 hod. sehraje další přátelské utkání s Luhačovicemi A.