Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Neznámý řidič poškodil auto a ujel

date_range 28.Srp, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Zlínští dopravní policisté hledají svědky nehody, která se stala ve středu 26. 8. dopoledne na parkovišti u supermarketu ve Valašských Kloboukách. Neznámý řidič tam prudce narazil do zaparkovaného auta a z místa ujel.

Škoda na vozidle je 10 000 korun                               Foto: PČR

„K nehodě došlo krátce před půl dvanáctou dopoledne na parkovišti u AZ Marketu, kde řidička Peugeotu 307 zaparkovala své vozidlo a na pár minut odešla. Po návratu objevila vysypané zadní sklo a další poškození vozu v podobě promáčklin a oděrek se škodou za 10 000 korun," popsala tisková mluvčí policistů Lenka Javorková.

Nehoda se stala ve středu 26. 8. před půl dvanáctou dopoledne                 Foto: PČR

Vozidlo poškodil doposud neznámý řidič, který po nárazu do auta z místa ujel, aniž by střet oznámil policii. Na parkovišti se v uvedenou dobu nacházelo hodně lidí, jednalo se o silný náraz, takže případní svědci mohli nehodu zaregistrovat. „Kdo by nám mohl poskytnout jakoukoli informaci k prozatím neznámému vozidlu a jeho řidiči, ať kontaktuje policii na lince 158," žádá policejní mluvčí Lenka Javorková.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA