Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nezvládl průjezd zatáčkou. Svodidla auto katapultovala do říčky Senice

date_range 13.Dub, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Řidič nezvládnul průjezd prudkou levotočivou zatáčkou u Lidečka. Foto: redakce

Ve středu 12. dubna odpoledne se u obce Lidečko stala dopravní nehoda, po které skončil osobní automobil v korytě říčky Senice. Řidič může mluvit o štěstí.

 

Na místě zasahovali profesionální hasiči ze stanice Valašské Klobouky, kteří po příjezdu zabezpečili vozidlo a okolo preventivně umístili sorpční hady. „Osmašedesátiletý řidič osobního automobilu jedoucího ve směru k obci Lidečko nezvládnul průjezd prudkou levotočivou zatáčkou, vyjel mimo komunikaci a najel na svodidla. Ta vůz katapultovala do vzduchu, kde se automobil přetočil kolem své osy a skončil až v korytě potoka,“ popsal pro server regionvalassko.cz mluvčí policistů nprap. Petr Jaroš. Havárie se obešla bez zranění a řidič nebyl pod vlivem alkoholu či jiných návykových látek.

 

Osobní automobil skončil po nehodě v korytě potoka. Foto: HZS

 

Havarovaný automobil bylo nutné z koryta potoka dostat ven. Velitel hasičů na místo povolal vyprošťovací speciál ze stanice Zlín. Po jeho příjezdu a průzkumu situace na místě jeho posádkou hasiči prořezali náletové křoviny, aby vytvořili prostor pro vytažení. Po dobu vyprošťování auta byla komunikace obousměrně uzavřena.

 

Materiální škody byly předběžně odhadnuty na více než 100 tisíc korun.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA