Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Noční pátrací akce po ženě v okolí Valašských Příkaz měla štastný konec

date_range 28.Led, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Pátrací akce v okolí obce Valašské Příkazy. Foto: HZS

V okolí obce Valašské Příkazy probíhalo z pátku na sobotu pátrání po čtyřiačtyřicetileté psychicky nemocné ženě. Z domu odešla jen lehce oblečena, nevhodně do mínusových teplot. Žena u sebe neměla mobilní telefon, což práci značně stěžovalo. Teplota se pohybovala kolem – 2 stupňů Celsia. Pátrání se účastnilo několik policejních hlídek, psovod, kriminalisté, letecká služba, profesionální a dobrovolní hasiči, členové dobrovolnického spolku Rescue SAR Morava a dobrovolníci.

 

Starostka obce Valašské Příkazy zajistila všem, kteří se akce účastnili teplé nápoje. V oblasti se pohyboval policejní vrtulník.

 

„Na pátrací akci se dnes v noci podílelo i 8 jednotek hasičů. Každá minuta byla důležitá,“ uvedl mluvčí hasičů Roman Žemlička.

 

„Policisté zjišťovali informace, prohledávali okolí. Po několika hodinách získali zprávu od průvodčího, že pohřešovaná jela vlakem,“ uvedla mluvčí policistů nprap. Ing. Barbora Balášová. Žena byla nakonec nalezena před šestou hodinou ranní na nádraží v Bylnici. Byla k ní přivolána Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, zdravotně je žena v pořádku.

 

Pátrací akce v okolí obce Valašské Příkazy. Foto: HZS, JSDH Jablůnka a Rescue SAR Morava

 

Na pátrací akci byly povolány tyto jednotky hasičů:
HZS Zlínského kraje stanice Valašské Klobouky,
SDHO Horní Lideč,
SDHO Jablůnka,
SDHO Francova Lhota,
SDHO Valašské Příkazy,
SDHO Valašské Klobouky,
SDHO Brumov,
SDHO Bylnice.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA