Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Noční požár zničil celou přední část vozu

date_range 25.Čvc, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
V neděli 24.července 2011 v 03:05 hod. byli hasiči informováni o požáru osobního auta ve Valašských Kloboukách. Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů z Valašských Klobouk s jedním zásahovým vozem.

Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že došlo k rozsáhlému požáru motorového prostoru osobního auta zn. VW Golf.

Osobní auto bylo odstaveno na silnici před rodinným domem. Svědci si všimli kouře z vozu a požár byl ohlášen na tísňovou linku.

 

foto HZS Zlínského kraje   více fotek

 
Hasiči byli na místě z nedaleké stanice do tří minut od výjezdu. Požár zachvátil celý motorový prostor a hasiči bleskově rozvinuli vysokotlaké vodní vedení. Požár byl postupně lokalizován a uhašen. Zásahem hasičů se podařilo zabránit rozšíření plamenů na další části vozu. Při požáru a zásahu nebyl nikdo zraněn.

Po příjezdu vyšetřovatele hasičů ze Zlína bylo místo požáru ohledáno. Událost je nadále v šetření hasičů. Požárem způsobená škoda byla odhadnuta asi na 100.000 Kč.

 
Ivo Mitáček
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA