Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nohejbalový turnaj ovládli Bylničané

date_range 17.Čvc, 2012 featured_play_list Aktuality

 

V sobotu 14. července 2012 se na antukových kurtech v zámeckém parku a také v místní kuželně odehrál 9. ročník Memoriálu Jožky Hrnčiříka v nohejbalu trojic a také v kuželkách. Velmi dobře připraveného turnaje se letos zůčastnilo úctyhodných 18 mužstev z celého našeho regionu a v soutěži se objevilo i několik velmi mladých hráčů, kteří teprve přicházejí nohejbalu a kuželkám na chuť.

Počasí organizátorům vydrželo téměř až do konce, semifinálové bitvy v nohejbalu se však už dohrávaly za mírného deště, což ale na kvalitu utkání nemělo pražádný vliv. V nohejbalovém turnaji zvítězilo mužstvo z Bylnice, které v bratrovražedném finálovém boji nakonec udolalo brumovský tým Los Glgos. Ze třetího místa se raduje Kovos, který předčil několikanásobného vítěze memoriálu – celek HOPY. V kuželkách dominovali borci Vláry, na druhém místě skončil bohuslavský Já-Ty-On a třetí skončil místní Ptáček team.

Konečné pořadí 9. ročníku Memoriálu J. Hrnčiříka – nohejbal:

1. Bylnice
2  Los Glgos Brumov
3. Kovos Slavičín
4. HOPA Slavičín

Konečné pořadí 9. ročníku Memoriálu J. Hrnčiříka – kuželky:

1. Vlára Slavičín
2. Já-Ty-On Bohuslavice n/Vl
3. Ptáček team Slavičín
4. Chalupáři Slavičín

-kos-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA