Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nominujte na ocenění nejlepší podnikatele

date_range 27.Říj, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Ve Valašských Kloboukách se bude letos poprvé udělovat ocenění pro významné osobnosti podnikatelské sféry. Veřejnost může nominovat své favority v kategoriích Začínající podnikatel, Živnostník, Společensky odpovědná firma a Osobnost podnikatelského sektoru. Návrhy lze zasílat do 31. října, zveřejnění výsledků a ocenění nejlepších živnostníků a firem proběhne v listopadu na akci Business Dinner.

„Ocenění pro podnikatele vyhlašuje Valašskokloboucké podnikatelské centrum ve spolupráci s městem Valašské Klobouky jakožto prostředek podpory místního podnikání. Cílem je vyzdvihnout, a tím i propagovat místní firmy, které mohou ostatním sloužit jako příklady dobré praxe a které jsou v očích veřejnosti pomyslnou výkladní skříní města," uvedla starostka Eliška Olšáková.

Valašskokloboucké podnikatelské centrum

„Podnikatelé a firmy jsou výraznou součástí dění v obcích, kde působí. Proto se rozvinul koncept společenské odpovědnosti firem, který podnikatelům přináší transparentní zpětnou vazbu o tom, jak je vnímá a hodnotí odborná i laická veřejnost," vysvětlil Petr Kozel, jednatel Valašskoklobouckého podnikatelského centra.

Lidé mohou své návrhy na podnikatelská ocenění odeslat elektronicky prostřednictvím tohoto formuláře na webu, případně mohou do kanceláře VPC doručit vyplněnou nominační tabulku, která vyšla v říjnovém čísle Klobuckého zpravodaje.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA