Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nominujte nejlepší místní podnikatele

date_range 29.Říj, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Ve Valašských Kloboukách se budou opět udělovat ocenění pro významné firmy a živnostníky. Vyhlašuje jej Valašskokloboucké podnikatelské centrum jakožto prostředek podpory místního podnikání. Veřejnost může nominovat své favority v kategoriích Živnostník roku, Společensky odpovědná firma a Inovační firma/počin roku. Návrhy lze zasílat do 30. října, zveřejnění výsledků a ocenění nejlepších živnostníků a firem se uskuteční na společenské akci Business Dinner 15. listopadu 2017.

NOMINAČNÍ FORMULÁŘ VYPLŇTE ZDE  

„Podnikatelé a firmy jsou výraznou součástí dění v obcích, kde působí. Proto se rozvinul koncept společenské odpovědnosti firem, který podnikatelům přináší transparentní zpětnou vazbu, o tom, jak je vnímá a hodnotí odborná i laická veřejnost, nebo jejich klienti či zákazníci," vysvětlila Eliška Olšáková, starostka města.

     Osobnost podnikatelského sektoru 2016 pan Emil Zůbek

Kromě tří kategorií se bude udělovat i cena v kategorii Startupista roku, kde budou oceněni úspěšní valašskokloboučtí začínající podnikatelé z krajské soutěže Můj první milion. Inovací tohoto ročníku je pak udělení ceny pro inovační firmu či inovační počin roku. „Inovace jsou tahounem jak lokální tak globální ekonomiky, proto si zaslouží svoji speciální kategorii," okomentoval důvod zařazení Petr Kozel, jednatel Valašskoklobouckého podnikatelského centra.

Lidé mohou své návrhy na podnikatelská ocenění odeslat elektronicky prostřednictvím formuláře na webu, případně mohou do kanceláře VPC doručit vyplněnou nominační tabulku fyzicky.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA