Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nová Instastezka vám ukáže fotogenické Klobouky

date_range 28.Čvn, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Instastezka - čert na Masarykově náměstí

Patnáct míst, na kterých pořídíte tu nejhezčí fotku z Valašských Klobouk. Lokality a stanoviště, odkud budete mít v hledáčku charakteristické klobucké prostředí nebo atraktivní detail. Místa pro vaše selfie i pro stylové záběry s atmosférou. Představujeme vám novou Instastezku, která vás provede po fotogenických lokacích v centru a blízkém okolí města. Start i cíl najdete v Klobuckém íčku, kde vás vybavíme letáčkem a nabídneme i fotorámeček pro první fotku vašeho dobrodružství.

 

„Valašské Klobouky jsou fotogenické město, které nabízí celou řadu malebných míst a typicky klobuckých pohledů. Jejich výběr jsme soustředili do naší nové Instastezky, která osloví nejen návštěvníka s fotografickým zápalem, ale určitě i každého turistu, který si své výlety rád dokumentuje, klidně na mobil. Zkuste vnímat krásu místa a najít ten nejhezčí úhel. Dejte volnost fantazii a vytvořte své vlastní originální záběry, které nasdílíte na sociální sítě. Ty nejzdařilejší si mohou v příštím vydání našeho letáku k Instastezce zahrát hlavní roli,“ vzkázala Sandra Novotná Kollerová z Klobuckého íčka. Dodala, že na Instagramu a jiných sítích bude fotkám slušet označení #valasskeklobouky a #fotogenickeklobouky.

 

 

Fotografické body Instastezky si můžete najít také ZDE na portálu Mapy.cz.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA