Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nová stylová jazyková učebna slouží žákům ve Francově Lhotě

date_range 28.Bře, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Nová stylová jazyková učebna v ZŠ Francova Lhota

V březnu dokončili ve Francově Lhotě projekt „Rekonstrukce vybavení jazykové učebny“, která bude sloužit k výuce cizích jazyků na místní základní škole. Obsahem akce byla rekonstrukce učebny po stránce stavební, ale hlavně modernizace vybavení. Nově nabídne žákům i učitelům multimediální technologii, katedru pro učitele, interaktivní tabuli, laserový projektor, sestavu lavic s ozvučením jednotlivých žákovských míst, nový nábytek a elektrické zatemnění místnosti pro projekce. Cena díla byla 831 000 Kč, výše dotace činila 635 000 Kč a byla čerpána od MAS Hornolidečska.

 

Během přípravy projektu byl využit koncept uspořádání lavic do půlkruhu, aby učitel mohl s žáky mluvit napřímo stejně jako žáci mezi sebou. Pro větší atraktivitu učebny byl osloven místní umělec Michal Filák alias ProroK, který čelní stěnu učebny opatřil motivy z britského prostředí. „Učebna byla úspěšně prověřena žáky, kteří se zde utkali v historicky prvním kole školní olympiády v anglickém jazyku. Obci ve spolupráci s vedením školy se postupně daří modernizovat jednotlivé učebny a zkvalitňovat tak zázemí nejen pro žáky, ale i pro zaměstnance školy,“ uvedl starosta Francovy Lhoty Miroslav Brlica.

 

Vedení obce věří, že nová učebna pomůže žákům v získání lepších znalostí cizích jazyků a pomůže jim na jejich životní cestě.

 

Zrekonstruovaná jazyková učebna v ZŠ Francova Lhota

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA