Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nové album Filipa Fryzelky je tady

date_range 31.Bře, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Po dvou letech usilovné práce vydává muzikant Filip Fryzelka z Vlachovic své první plnohodnotné album s názvem SNY.

V roce 2014 začal Filip s vlastním projektem, následně natočil studiové písně, jako je například Jaro nebo Vánoční, a tím se i dostal do povědomí v našem okolí. Nyní po dvou letech je všechna jeho práce zúročena jeho novým albem, které obsahuje dohromady 13 písní. Na albu spolupracoval s muzikantem a producentem Endy Moonem.

„Album obsahuje jak úplně nové věci, tak i kousky, které jsem již napsal hudebně i textově dříve, ale jsou v nové podobě. Ke každé písničce jsme se snažili přistupovat jinak a originálně, aby bylo album hudebně pestré a každý si mohl na albu najít tu svou, podle jeho chuti a žánru. Zároveň aby bylo pohodové a příjemné. Snad se nám to alespoň trochu podařilo," prozradil s úsměvem Filip Fryzelka.

   Cover nového alba SNY                         foto: Filip Fryzelka

„Celé nové album jsem dal nyní možnost poslechnout ZDE. Všechny Vás zvu k jeho poslechu. Snad se Vám bude líbit. Budeme moc rádi i za Vaše názory na něj. Nyní chystáme po velmi dlouhé době bez koncertů nový repertoár a nové termíny koncertů. Budeme rádi za pozvánky od pořadatelů, pokud máte zájem, určitě se mi ozvěte. Moc se na živé hraní s naším novým repertoárem těšíme," již zve na koncerty s nadšením Filip.

Více informací o jeho koncertech, nejbližších počínaní a jeho plánovaném klipu se dozvíte na jeho FB stránce.

-PR- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA