Nové dresy volejbalistkám Brumova sluší

date_range 05.Bře, 2011 featured_play_list Aktuality

Pěkné dresy – pěkné výkony

Takto stručně lze definovat páteční mistrovské utkání brumovských volejbalistek s hráčkami MEZu Vsetín, které se každoročně umísťují na horních příčkách okresní volejbalové soutěže. Pamětníci nepamatují zápas těchto dvou družstev, který by neskončil nejtěsnějším rozdílem 3:2. Vždycky je to drama a v závěru a o vítězi rozhoduje štěstí. Podobný scénář měl i zápas odehraný 4. března v brumovské hale.

foto archiv týmu

Zápas sice skončil „tradičně" 3:2, tentokrát ve prospěch Brumova, ale průběh se zcela vymykal zvyklostem.

V prvním dějství domácí hráčky zahrály ve „velkém stylu" a než se volejbalistky ze Vsetína stačily rozkoukat, byl konec setu. Kdo si myslel, že to bude exibiční zápas, zle se přepočítal. Další dva sety Vsetín předvedl svoji hru s minimálním počtem vlastních chyb a dostatečnou razancí na síti. Vítězné vsetínské sety 25:18 a 25:16 není nutné komentovat. Pro Brumov to bylo trápení a za stavu 1:2 téměř beznadějný stav. Ve 4. setu se začala karta obracet, výsledkem 25:17 bylo vyrovnáno na 2:2. Bylo jasné, že to bude opět 3:2 – ale pro koho? Domácí volejbalistky zopakovaly v 5. setu výkon ze začátku utkání a výsledkem 15:6 dotáhly zápas do vítězného konce!

Oko diváka jásalo nad krásným volejbalovým zážitkem. Zápas nepostrádal napětí, plno herních zvratů, krásných volejbalových výměn a obdivuhodnou sportovní úroven. Pochvalu za výkon rozhodčího si plně zaslouží Luděk Novák za svoji nestrannost a profesionální výkon.

Volejbalový oddíl děkuje sponzorům za finanční dary na pořízení nových dresů a oblečení, které zatím přináší štěstí.