Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nové hřiště vydrželo bez újmy jen měsíc

date_range 29.Lis, 2011 featured_play_list Aktuality

 

Pouhý měsíc od svého otevření vydrželo nové fotbalové hřiště za SPŠS bez poškození. V sobotu 19. listopadu bylo poškozeno zatím neznámými pachateli, když v jeho blízkosti stříleli zábavnou pyrotechnikou. Některé hořící rachejtle přistály přímo na hřišti a způsobily poškození. Policie vyzývá případné svědky, aby se přihlásili na vsetínském obvodním oddělení Policie ČR tel.: 974 680 651 nebo lince 158 a pomohli pachatele dopadnout.

Podle dostupných informací z policie měla hřiště poškodit skupinka mladistvých, která přibližně kolem 18. hodiny pouštěla z prostoru ulice Pod Pecníkem zábavnou pyrotechniku. Některé rakety dopadly na hrací plochu a na pěti místech umělý trávník popálily.

„Město Vsetín do rekonstrukce tohoto fotbalového hřiště investovalo ze svého rozpočtu 5 mil. korun. Jsem, stejně jako mí kolegové, velmi znepokojena a rozhořčena chováním a přístupem některých obyvatel. Proto žádáme všechny případné svědky události, kteří by mohli poskytnout informace vedoucí k dopadení pachatele, aby se přihlásili na Policii ČR," rozhořčeně komentovala celou situaci starostka města Iveta Táborská.

„Ani oprava však už nezabrání tomu, že na hřišti budou fleky, koberec už nebude jednolitý. Nyní doufám už pouze v to, že dodavatelská firma bude mít k dispozici kus koberce stejné barvy, aby opravená místa splynula s okolním trávníkem," uvedl šéf vsetínského fotbalového klubu Marian Zbranek, který jen stěží potlačoval vztek. Podle jeho slov se oprava uskuteční v nejbližším možném termínu.

„Musím spolknout slova, která se mi derou na jazyk a nezbývá než věřit, že policie viníky dopadne. Nic to ale nezmění na tom, že už navždy budeme mít hřiště se záplatami. A i když to, doufám, nebude vidět, pocitově to tak je. Věřím, že nás to všechny vyburcuje k tomu, abychom se více dívali kolem sebe a nemilosrdně poukazovali na ty, kteří se neumějí chovat a vážit si majetku nás všech. Ať už jde o hřiště, rozkopané koše na odpadky či černé skládky," pobouřeně komentoval III. místostarosta Stanislav Pavelec, který má ve Vsetíně na starosti mimo jiné, také oblast sportu.

Jana Čadová

 

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA