Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nové testovací centrum ve Valašských Kloboukách

date_range 21.Lis, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

V pondělí 22. listopadu se ve Valašských Kloboukách otevírá nové testovací centrum na COVID-19. Podmínky pro testování zde byly doposud velmi omezené. Odběrové místo bude otevřeno od pondělí do pátku od 8:00-18:00 hodin.

 

Na odběrovém místě bude možné si nechat dle platných podmínek MZČR udělat PCR test zdarma a využít jej mohou i samoplátci a osoby, jež mají elektronickou žádanku od lékaře či krajské hygienické stanice.

 

„Nové testovací centrum se nachází v ulici Československé armády 254 poblíž samotného centra u Masarykova náměstí. Odebrané PCR testy jsou analyzovány v naší certifikované laboratoři s garancí dodání výsledku do 48 hodin od odběru. Výsledek v podobě laboratorní zprávy lidé obdrží emailem a otevřou si pomocí kódu, který jim přijde formou SMS zprávy,“ uvedl Michal Mikšík, mluvčí společnosti, která testy provádí.

 

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA