Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nový dopravce Arriva se představí v Bylnici, Vsetíně i Luhačovicích. Cestující odveze zdarma

date_range 10.Čvc, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Vlak společnosti Arriva

Na nádraží v Luhačovicích, Vsetíně, Bylnici i v dalších městech se 11. a 12. července představí Arriva. Od prosince tu začnou její vlaky jezdit každý den.

 

Motorový vlak Arrivy letos v prosinci nahradí na zdejších osobních spěšných vlacích dosavadní České dráhy. Při dvoudenní prezentační jízdě Zlínskem bude Arriva vozit cestující zdarma a vlak si mohou přijít prohlédnout i zájemci o práci stevardů či strojvedoucích.

 

„Zveme na nádraží všechny, kteří se chtějí na náš vlak třeba jen podívat nebo se s ním i zdarma svézt a vyzkoušet si už dopředu, jaké bude cestování osobními vlaky od letošního prosince,“ říká ředitel společnosti Arriva vlaky Jiří Nálevka.

 

 

„Cestu na Zlínsko jsme naplánovali tak, aby si lidé mohli vlak ve městě jen prohlédnout nebo se s námi i kousek svézt. Pro děti jsme připravili výtvarné soutěže. Ten nebo ta nejšikovnější si od nás odnese lego. Pro dospělé máme zase dopravní kvízy, ve kterých je hlavní výhrou iPhone,“ doplnil Jiří Nálevka.

 

 

Standardem všech vlaků Arrivy jsou pohodlné sedačky, wifi připojení k internetu, zásuvky na dobíjení mobilních telefonů nebo pro práci na počítači. Během cesty se mohou cestující zdarma občerstvit pitnou vodou. Arriva má cit i pro detail. Cestujícím zpříjemní jízdu vůně ve vlacích nebo osvěžující bonbony.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi