Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nový Impuls děkuje za účast ve volbách

date_range 28.Lis, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Děkujeme všem voličům za účast ve volbách, kteří podpořili svým hlasem kandidáty Nového Impulsu.

Vážení spoluobčané,

děkujeme za vaši podporu ve volbách do zastupitelstva města Valašské Klobouky. Díky Vaší podpoře jsme dosáhli významného volebního úspěchu, který představuje 4 naše zástupce v zastupitelstvu města. Bereme náš výsledek jako motivaci k další práci a věříme, že k tomu budeme mít příležitost. Naše cíle zůstávají stejné, stejně tak i činnost našeho Nového impulsu.

Přesto chceme nadále své cíle prosazovat, aby se město Valašské Klobouky dále rozvíjelo. Velmi bych si přál, aby se zastupitelům vzešlých z nadcházejících voleb dařilo realizovat své cíle, udržet město v ekonomické rovnováze. Blahopřejeme kolegům z ostatních politických stran k zisku jejich mandátů a těšíme se na společnou práci pro město.

Zároveň Vám chceme popřát do nového roku 2011 zdraví štěstí a osobní pohody.

Za Vaši podporu děkují zastupitelé za Nový Impuls; Mgr.František Sába, František Adámek, ing.Antonín Bařinka, Miroslav Bistrý

 
 
Pozvání na setkání u vánočního stromu na náměstí před městským úřadem ve Valašských Kloboukách.

Klub důchodců Valašské Klobouky společně s firmou Sába a za podpory místních podnikatelů, opět pořádají v předvečer Štědrého dne 23.prosince 2010 od 16,30 hodin koledovaní. Na programu bude vystoupení účinkujících členek klubu důchodců v doprovodu harmonikáře Karla Vlčka. Přijďte si zazpívat tradiční známé vánoční koledy a tím také podpořit tradici našich předků na Valašsku.

Občerstvení po dobu koledování zajištěno. Zvou pořadatelé.

 
-pr-
 
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA