Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nový majitel domu našel ve skříni zbraně

date_range 29.Říj, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
Neobvyklý nález čekal na nového majitele domu ve Velkých Karlovicích. Sedmatřicetiletý muž nalezl při úklidu v rodinném domě dvě zbraně a desítky nejrůznějších nábojů. Muž proto přivolal policisty. Vzduchová puška ležela přímo ve skříni ložnice. Novináře o tom informovala mluvčí vsetínských policistů Ludmila Brousilová.

„Zbývající část nálezu čítající přes dvě stovky nábojů ráže 7,65 mm a nábojů do malorážky našel rovněž ve skříni, ale v obývacím pokoji. Navíc se tam nacházelo přes dvacet kusů poplašňáků a plastových trubiček tzv. palníků," popisuje neobvyklý nález mluvčí. V tom samém pokoji byla ještě uschovaná podomácku vyrobená ruční malorážková pistole. „Dle vyjádření oznamovatele se jedná o věci, které patřily předchozímu vlastníkovi domu, jenž před několika měsíci zemřel," uvedla Brousilová.

Zbraně společně s municí byly po provedeném šetření na místě nálezu uloženy do skladu zbraní Policie České republiky. „V nejbližší době budou zaslané na odbor kriminalistických technik a expertiz Krajského ředitelství policie Jihomoravského kraje Brno," dodala Ludmila Brousilová.

Policejní specialisté budou mít za úkol vypracovat posudek a prověřit zda s některou se zbraní nebyl spáchán trestný čin nebo zda se nejedná o hledanou zbraň. V případě, že bude prověrka negativní, nález podle slov mluvčí zřejmě propadne státu.

 
-red-
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA