Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nový most v Tichově už slouží motoristům

date_range 28.Pro, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Nový most na silnici III/4944 slouží motoristům v Tichově na Valašskokloboucku. V předvánočním období byl zkolaudován. Most se stavěl pouze za částečné uzavírky na místě původního propustku, který byl v havarijním stavu.

„Jde již o poslední z letos dokončených 24 investičních staveb na krajských silnicích. Je dobře, že nám tentokrát žádná stavba nezůstává rozpracovaná přes zimu," řekl ředitel Ředitelství silnic Zlínského kraje Ing. Bronislav Malý.

 

Nový most v Tichově    foto ŘSZK

 
Nový most v Tichově stál 7,1 milionu korun. Jeho zhotovitelem byla firma VHS Javorník CZ Veselí nad Moravou. Most je tvořen ocelovou klenbovou konstrukcí z vlnitého plechu. Vtok a výtok potoka byly zpevněny lomovým kamenem uloženým do betonu. Délka nového přemostění činí 3,64 metru. Součástí rekonstrukce bylo rovněž vyčištění koryta vodního toku před a za mostem od nánosů a úprava přilehlé komunikace v délce 61 metrů. Nově se po obou stranách silnice osadila ocelová svodidla.

Stavba probíhala podle projektu a za sjednanou cenu, nevznikla potřeba žádných víceprací. Zhotovitel poskytuje na nový most záruční lhůtu 60 měsíců.

 
-tz-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA