Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nový ředitel slavičínské ZŠ Vlára si už převzal jmenovací dekret

date_range 15.Kvě, 2022 featured_play_list Aktuality

Slavičínská nejstarší základní škola, která sídlí na Vláře, bude mít nového ředitele. Ve výběrovém řízení zvítězil učitel ZŠ Vlachovice PaedDr. Pavel Macek, který představil vize rozvoje školy i moderní přístup k dětem. Na školu jako ředitel nastoupí 1. 8. 2022 a nahradí tak dlouholetého ředitele PaedDr. Petra Navrátila, který byl nedávno oceněn Zlínským krajem jako vynikající pedagogický pracovník.

 

„Základní školu Vlára vnímáme jako výkladní skříň slavičínského vzdělávání, proto jsme si na výběru nového ředitele dali záležet,“ podotkla místostarostka města Monika Hubíková, jež má právě vzdělávání ve své gesci.

 

Členy konkurzního řízení jmenuje rada města na návrh příslušných orgánů, za město Slavičín byli jmenováni do komise starosta a místostarostka. Pedagogická rada základní školy si vybrala svého zástupce, jednoho zástupce z řad rodičů ze školské rady, tři zástupci za Českou školskou inspekci a pracovník školského odboru Zlínského kraje.

 

Ti ze čtyř kandidátů vybrali třiačtyřicetiletého Pavla Macka, dosud učitele biologie a zeměpisu na ZŠ Vlachovice. „Těším se, je to pro mě velká profesní výzva. Zároveň si uvědomuji, že musím za školu a za její rozhodnutí nést zodpovědnost,“ řekl nový ředitel.

Vedení města novému řediteli slavnostně předalo jmenovací dekret . Foto: město Slavičín

Vedení města novému řediteli slavnostně předalo jmenovací dekret na městském úřadě 9. května. Předání se účastnili také vedoucí ekonomického odboru Ing. Petr Lysáček a vedoucí správního odboru Bc. Iva Florešová.

 

„Považuji za důležité Vás seznámit s lidmi, kteří Vám budou po celou dobu Vaší práce k dispozici pro řešení odborných záležitostí. Přeji Vám na nové pozici hodně úspěchů,“ poblahopřál budoucímu řediteli starosta města Tomáš Chmela.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA