Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

O pohár starosty se letos hraje podesáté

date_range 28.Čvn, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Již se to stalo tradicí, že se začátkem prázdnin přichází fotbalový turnaj v malé kopané. Tento rok již to bude jubilejní 10. ročník. Celá akce se bude konat tuto sobotu, tedy 30. června. Začátek je v 9.00 a předpokládaný konec v 19.00. Hrát se bude na víceúčelovém sportovním hřišti v areálu u Základní školy.

Letos bude o přízeň diváků usilovat 8 týmů, které budou rozděleny do dvou skupin. Následně postoupí z každé skupiny 3 týmy do finálové skupiny. Vítězem turnaje se stane mužstvo s největším počtem bodů.

fotoarchív Michal Floreš a Martin Bělaška    více fotek z archívu

Letos se přihlásily týmy z Val. Klobouk /Desperados, ToiToi, HUP, Smečka, Santos a Lipina/, jeden tým z Francovy Lhoty /Lhocani/ a z Brumova /Řezníci/. Turnaj je pro registrované i neregistrované hráče. Proto budou vidět jistě velmi napínavé souboje s řadou překvapení.

Přijměte tedy pozvání a podpořte 30.6.2012 své známé a kamarády. Občerstvení zajištěno.

  Info a plakát turnaje

Organizátor turnaje: Radek Pacík

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA