Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

O víkendu startuje noční hasičská liga

date_range 21.Čvn, 2013 featured_play_list Aktuality

 

V sobotu 22. června 2013 započne nově vzniklá Jihovalašská liga nočních soutěží svůj premiérový ročník. Soutěžit se bude v královské disciplíně požárního sportu a to požárním útoku. Jednotlivá kola se budou odehrávat jak na tradičních nočních kláních, tak i na nově pořádaných soutěžích místních SDH.

Celkově si závodníci rozdělí body na 6 kolech JLNS:

22.6. Loučka
29.6. Vysoké Pole
20.7. Poteč
27.7. Mirošov
03.8. Drnovice
10.8. Vrbětice

foto archív Lukáš Urbaník

Body se budou započítávat každému zúčastněnému družstvu na bodovaných příčkách v kategoriích muži a ženy. Závodit se bude dle pravidel JLNS, která vychází z pravidel Extraligy ČR v Pú. Odměnou za předvedené ligové výkony budou poháry a věcné ceny v obou kategoriích.

1. kolo JLNS proběhne již tuto sobotu 22. června 2013 na VII. Nočním hašení v Loučce. Tento závod bude zahájen ve 21:45 slavnostním nástupem zúčastněných družstev. Startovní listina nyní čítá 53 družstev jež budou útočit na trati 2B v kategoriích muži a ženy. Bojovat se bude nejen o cenné body, ale také o poháry a finanční odměny, které při překonání rekordu trati činí až 8000 Kč. Diváci se mohou těšit na sportovní výkony požárníků, podpořeny efektivní průhlednou kádí a moderátorem DJ Řepou, bohaté občerstvení a také hudební doprovod v podání kapel Andromeda a Forrest Jump.

Martin Hověžák

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA