Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

O víkendu zasahovali hasiči u požáru pergoly a zahradního domku

date_range 15.Čvc, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Zásah hasičů ve Štítné nad Vláří, foto: HZS

V neděli večer vyjížděli hasiči ze stanice Valašské Klobouky a dobrovolní hasiči ze Štítné nad Vláří k požáru zahradního domku o velikosti 4 x 4 metry ve Štítné nad Vláří.

 

„Krátce po příjezdu na místo měli hasiči požár pod kontrolou. Objekt pak postupně rozebírali, kontrolovali termokamerou a dohašovali skrytá ohniska. Na místo požáru byl povolán i vyšetřovatel hasičů. Příčina vzniku požáru a výše škody jsou v šetření,“ uvedla mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

 

O den dříve v sobotu odpoledne měli práci i hasiči ze Slavičína

 

Majitel po návratu z oběda zjistil, že mu na dvoře hoří pergola, kde před obědem pálil v krbu. Na místo požáru vyjeli místní dobrovolní a profesionální hasiči ze Slavičína.

Požár pergoly ve Slavičíně, foto: HZS

„Po příjezdu na místo hasiči pomocí jednoho vysokotlakého proudu požár během pár minut uhasili. Pří požáru nebyl nikdo zraněn,“ popsala Lucie Javoříková. Na místo vyjel vyšetřovatel hasičů. Příčina vzniku požáru a výše škody jsou v šetření.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi