Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

O vítězství veteránů rozhodl až závěr

date_range 30.Bře, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
HC Brumov-Bylnice – HC Veterán Zlín 9:11

V sobotu 28.3.2008 sehráli hokejisté HC Brumov-Bylnice na domácím stadionu další přátelské utkání. Zápas sledovala zcela zaplněná hala a bylo jako vždy na co se dívat. Padalo hodně branek a tak to pro oko diváka bylo zcela jistě zajímavé utkání.

Od začátku až do konce se domácí s hostujícím celkem přetahovali o vedení. Až více zkušeností v závěru zápasu přivedlo tým Veteránů ze Zlína k vítězství. Za hostující nastoupili například Leška st., Salát, Vojáček a další bývalé hvězdy hokejového Zlína.

 

Foto

ilustrační foto Jitka Hořáková

 
Za domácí celek se opět dařilo střelci Jaroslavu Vaňkovi, který dal 3 góly. Do sestavy Brumova po dlouhé pauze naskočil i Jarda Jiříček a předvedl opravdu výborný výkon.

Sestava domácích:
Branař: Tomáš Bublák, obrana: Jaroslav Vaněk st., Libor Lukaštík, Michal Bednář, Ondra Nedbálek, útok: Jaroslav Vaněk ml., Mirek Vaněk, Jakub Baroň, Dan Satin, Pavel Fusek, Tomáš Bačo, Jakub Vaněk, Pepa Kulíšek, Jaroslav Jiříček.

Branky: Jar. Vaněk ml. 3, Pepa Kulíšek 2, Pavel Fusek, Ondra Nedbálek, Jakub Baroň, Tomáš Bačo

 
HCBB

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA