Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Občané vyberou desítku problémů Valašských Klobouk

date_range 16.Úno, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Veřejné fórum „Klobouky Vašima očima“, foto: archiv města Valašské Klobouky

Zdravé město Valašské Klobouky připravuje pro své občany v pořadí čtvrté veřejné fórum „Klobouky Vašima očima“. Lidé zde dostanou příležitost vyjádřit svůj názor, podílet se na hledání podnětů a spolupracovat na určení TOP 10 problémů, pro které se bude hledat řešení. Diskutovat se bude o územním rozvoji, životním prostředí, dopravě, sociálním prostředí, ekonomice, cestovním ruchu, vzdělávání, kultuře a dalších tématech. Fórum se uskuteční 20. února od 17 hodin v kulturním domě Klobučan.

 

„Na veřejné fórum srdečně zveme všechny obyvatele bez rozdílu věku, kteří mají zájem o veřejné dění a život v našem městě. Jak samotný název napovídá, jde o to zjistit, jaké jsou „Klobouky Vašima očima“. Ceníme si všech názorů a těšíme se, že se u pracovních stolů rozvine podnětná diskuse nad tím, kde se jako město můžeme zlepšit, posunout a zkvalitnit,“ pozvala Eliška Olšáková, starostka města Valašské Klobouky.

Veřejné fórum „Klobouky Vašima očima“, foto: archiv města Valašské Klobouky

V úvodu fóra zazní zhodnocení, jak se podařilo naložit s TOP 10 problémy z minulého ročníku. Následně budou lidé vyzváni k předkládání námětů u jednotlivých pracovních stolů na daná témata. Společným hlasováním pak bude zvoleno TOP 10 největších problémů města. Ty postoupí do ověřovací ankety, v níž veřejnost svými hlasy potvrdí či pozmění pořadí jejich důležitosti.

 

Během programu se mohou účastníci těšit na soutěže o ceny i občerstvení. Pro rodiny s dětmi bude k dispozici dětský koutek, kde se nejmenší návštěvnici zabaví a pohrají si. Dojde také k vyhodnocení soutěže o nejlepší sportovní slogan a kulturní slogan.

 

Veřejné fórum v roce 2018 na videu:

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA