Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Občané se mohou vyjádřit k opravě koupaliště

date_range 21.Dub, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Ve středu 22. dubna proběhne přímo na valašskoklobouckém koupališti v Partyzánské ulici veřejné projednání studie na opravu tohoto areálu. Občané, kteří se jednání zúčastní, mohou svými připomínkami a náměty ovlivnit konečný projekt na opravu koupaliště. Akce začíná v 15.30 hod. a zúčastní se jí zástupci místní radnice i autor návrhu.

 „K rekonstrukci koupaliště nás nutí nejen opotřebení celého areálu, ale hlavně havarijní stav rozvodů a velké průsaky bazénu. V letní sezóně dochází denně k velkým ztrátám vody a ta se musí za nemalé peníze dopouštět z vodovodního řadu. Rekonstrukcí se vyřeší i rozšíření a modernizace koupaliště," vysvětlila starostka Eliška Olšáková.

Studie velkého bazénu     (foto město Valašské Klobouky)     další fotky     studie – celková situace  

Architektonická studie řeší opravu bazénů s instalací nových herních prvků, rozšíření zázemí pro provoz koupaliště i jeho návštěvníky a ekologický ohřev vody, aby mohla být prodloužena plavecká sezóna. Zvětšením areálu směrem ke Smolině vznikne plocha pro hřiště na plážový volejbal a přírodní koupací jezírko.

„Vypracovanou studii jsme projednali na schůzi rady, ve středu 22. dubna ji mohou připomínkovat občané a ve středu 29. dubna bude předložena zastupitelstvu našeho města k vyjádření," vysvětlila postup Olšáková.

„Na základě dohodnutých úprav a změn vypracují odborníci projektovou dokumentaci k dalšímu řízení a my začneme hledat způsob financování celé rekonstrukce," doplnila starostka.

Na veřejné projednání je zván každý, kdo se chce vyjádřit k projektu, ale i ten, kdo se chce jen podívat na to, co se chystá.

Sandra Novotná Kollerová

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA