Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Obrazy Zdeňka Kutry v pulčínském íčku

date_range 28.Úno, 2013 featured_play_list Aktuality

 

V sobotu 2. března 2013 bude v Informačním centru Pulčín zahájena výstava Zdeněk Kutra „Obrazy", která seznámí s tvorbou současného výtvarníka z nedalekého Slavičína.

Zdeněk Kutra je umělec a pedagog, absolvent VUT Brno a Ateliéru prostorové tvorby ve studijním programu Výtvarná umění na Multimediální fakultě UTB ve Zlíně. Pořádá a organizuje výstavy, malířské plenéry a sochařská sympózia, z nichž mimo jiné v letech 1992 – 2001 vznikaly sochy pro Pivečkův lesopark. Věnuje se i tvorbě vitráží a návrhu interiérů. Prioritou je však pro něj malba. Jedním z posledních míst, ve kterých vystavoval, byl Senát Parlamentu České republiky v Praze.

Vernisáž výstavy za účasti autora proběhne v sobotu 2. března od 15 hodin v IC Pulčín. Hudební doprovod obstará Ivo Rohlena a Slávo Kopecký. Výstava bude přístupná do 2. června a to vždy o víkendech či svátcích od 9 do 15 hodin.

 Pozvánka na výstavu (foto archiv obce)

Budova bývalé školy, ve které sídlí Informační centrum Pulčín, byla rekonstruována díky projektu Školící a informační centrum na hranici ČR-SR Pulčín, který Obec Francova Lhota realizovala za přispění Programu přeshraniční spolupráce SR- ČR v roce 2009.

Kateřina Trochtová

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA