Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ocenění videoklipu kapely STRAM na mezinárodním festivalu ARSfilm

date_range 11.Říj, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Z videoklipu V náručí

Skupina STRAM se snaží zviditelnit svůj videoklip V náručí, jak jen to jde. Jedním ze způsobů byla i přihláška na 46. ročník ARSfilmu amatérů Kroměříž 2019, nad kterým převzala patronát světová organizace UNICA.

 

Zde videoklip soutěžil v kategorii videoart a experiment, které se zúčastnilo celkem sedm snímků. Ve všech kategoriích se na festivalu představilo 34 amatérských nekomerčních krátkých filmů. Mezinárodní porota ocenila videoklip 3. místem, což pokládá skupina STRAM mezi dlouholetými tvůrci amatérských snímků za úspěch.

 

Přes tento dílčí úspěch STRAM neusíná na vavřínech a snaží se svůj prozatím nejnáročnější videoklip propagovat i v dalších soutěžích.

 

 

V současné době probíhá hlasování na festivalu amatérských videoklipů Festklip (klikni pro udělení hlasu), a to až do 31. října 2019. Zde se videoklip průběžně střídá ve vedení s konkurenčním klipem, takže bude velmi záležet na podpoře fanoušků, kteří nezapomenou poslat hlas z každé IP adresy, ke které se dostanou. Stačí potvrdit, že nejste robot a kliknout na tlačítko COM_COMPETITION_VOTE.

 

Podobnou soutěží, které se videoklip V náručí v měsíci říjnu účastní je Rockparáda na TV Rebel 2. Na této televizi můžete vidět videoklip V náručí ještě 14. 10. 2019 od 18:00 hod., 21. 10. od 18:00 hod. a ještě 28. 10. rovněž od 18:00 hod. Hlasovat pro videoklip pak můžete na webových stránkách zde.

 

Další soutěž, do které je zmiňovaný videoklip skupiny STRAM přihlášený nese název Book the Film. Je pořádán Městskou knihovnou v Praze a proběhne ve dnech 1. a 2. listopadu 2019 v holešovické Kavárně Liberál.

 

Takže pokud se vám videoklip líbí nebo jste fanoušky kapely STRAM či obojí dohromady, podpořte naši snahu co nejvíce zviditelnit sny Marianky Vaněčkové.

 

 

Radomír Dolanský

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi