Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ochrannou fólii vám v Elektro Šindler vyrobí na míru

date_range 17.Bře, 2023 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Ochrana displeje na telefonu, tabletu, hodinkách i notebooku

Displeje moderních chytrých zařízení jsou dnes nejen velké a kvalitní, ale také velmi křehké a náchylné na poškození. Proto je důležité chránit je před poškrábáním, prasknutím nebo jinými druhy poškození, a to pomocí špičkové ochranné fólie InvisibleShield.

 

V rámci služby InvisibleShield On Demand si můžete nechat na prodejně Elektro Šindler v Brumově-Bylnici vyrobit fólii přesně na míru vašemu zařízení a odborně ji na něj nainstalovat. Systém, na kterém fólii vyřezávají, obsahuje databázi více než 3 000 vzorů zařízení, která se neustále doplňuje.

Systém dokáže vyřezat přesnou fólii na více než 3000 různých zařízení

Kvalita ochranných fólií InvisibleShield je bezkonkurenční. Fólie chrání displej vašeho zařízení před poškozením při běžném používání, jako jsou drobné údery, klíče, mince, písek a další. Navíc, i když fólii poškrábete, speciální samoléčivá vrstva umožní její úpravu a znovuobnovení.

 

Fólie InvisibleShield nenarušuje design ani komfort používání vašeho zařízení. Je přesně vytvořena na míru, aby perfektně seděla a nijak neomezovala citlivost, funkčnost ani průzračnost displeje.

 

Pokud jde o odolnost proti pádům a nárazům, fólie InvisibleShield zvýší šance na „přežití“ vašeho zařízení v případě, že vám vyklouzne z ruky. Je navržena tak, aby chránila displej před poškozením, aniž by ovlivnila vlastnosti displeje.

 

 

A co je nejdůležitější, fólie InvisibleShield chrání displej nejen na mobilních telefonech, ale i na menších a větších tabletech a chytrých hodinkách. Naše databáze obsahuje více než 3 000 kompatibilních produktů a umožní rychle najít správnou fólii pro vaše zařízení.

 

Neváhejte, navštivte prodejnu Elektro Šindler v Brumově-Bylnici a ochraňte své zařízení s nejlepší ochranou na trhu – fólií InvisibleShield.

 

Elektro Šindler

Družba 1180, 76331 Brumov-Bylnice

+420 577331495

www.sbbelektro.cz

Facebook Elektro Šindler

 

Prodejnu najdete v Brumově-Bylnici vedle Penny marketu

 

 

 

-pr článek-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA