Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ochutnávka Zlín Film Festivalu i v kině Svět Valašské Klobouky

date_range 30.Kvě, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Zlín Film Festival ve Val. Kloboukách 2018, foto: archiv kina Svět

59. ročník Zlín Film Festivalu v těchto dnech sice běží v krajském městě, ale aspoň na chvilku přinese festivalovou příchuť i do Valašských Klobouk. Školní třídy do kina Svět zavítají ve čtvrtek 30. května, kdy pro ně budou připraveny dvě projekce zahraničních snímků. V příštím týdnu pak kinosál zaplní děti z mateřské školy, které si přijdou užít pásmo krátkých animovaných filmů.

 

„Kino Svět Valašské Klobouky je partnerským kinem Zlín Film Festivalu už druhým rokem. Zdejšímu dětskému publiku letos zprostředkuje animovaný dánský film Vitello a hraný belgicko-nizozemský film Binti. A aby se malí diváci skutečně cítili jako na opravdovém festivale, bude jim filmy přímo v sále simultánně překládat do češtiny profesionální tlumočník,“ popsal Jaroslav Baloušek, ředitel Kulturního a vzdělávacího střediska Valašské Klobouky.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA