Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Octavia narazila do plynové přípojky

date_range 19.Úno, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Dnešní ráno bylo v obci Hošťálková dosti rušné. Způsobila to havárie vozidla Škoda Octavia, se kterou jel dvaatřicetiletý muž z Karlovicka směrem k obci Ratiboř. O půl sedmé ráno při průjezdu levotočivé zatáčky vlivem nepřizpůsobení rychlosti jízdy mokré vozovce dostal smyk a vyjel mimo silnici.

„Osobní vozidlo narazilo do oplocení pozemku rodinného domu a do skříně s rozvodem plynu. Z porušeného středotlakého potrubí hned začal do okolí unikat plyn," popsal tiskový mluvčí hasičů Libor Netopil.

Poškozená plynová přípojka                foto: HZS a PČR                 další fotografie (9)

Únik plynu se hasičům podařilo hned po příjezdu na místo zastavit. Zkontrolovali také havarované vozidlo, zda nedošlo k úniku provozních kapalin nebo nehrozí nebezpečí vzniku požáru. V době nehody cestoval ve vozidle pouze řidič. Ten neutrpěl žádné zranění.

„Škoda na vozidle je čtyřicet tisíc korun, škoda na oplocení a plynové přípojce padesát tisíc korun. Dechová zkouška, nepotvrdila alkohol před jízdou. Jednání řidiče jsme vyřešili na místě v blokovém řízení," uvedl tiskový mlluvčí policistů Vladislav Malcharczik.

Na místě události byla velitelem zásahu ponechána jednotka dobrovolných hasičů. Profesionální hasiči se vrátili zpět na stanici.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA