Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Octavia při nehodě pokácela strom

date_range 05.Říj, 2016 featured_play_list Aktuality

 

V úterý 4. října v odpoledních hodinách zasahovali hasiči na místě dopravní nehody osobního vozidla zn. Škoda Octavia, ke které došlo na komunikaci ve směru na obec Petrůvka.

Octavia při nehodě pokácela strom               foto: HZS Zlínského kraje 

„Vozidlo vyjelo mimo komunikaci a skončilo v lesním porostu, kde přerazilo jeden ze stromů. Ten se skácel přímo na střechu vozidla. Řidička, která z nehody vyvázla pouze s menším šokem, se dostala z havarovaného vozidla sama ještě před příjezdem jednotky z Luhačovic," uvedl tiskový mluvčí hasičů Libor Netopil.

Octavia při nehodě pokácela strom               foto: HZS Zlínského kraje 

Hasiči zajistili vozidlo proti vzniku požáru, odpojili akumulátorovou baterii a pomocí motorové pily rozřezali kmen stromu, který pak odstranili z karoserie vozidla. Vyproštění a odtah vozidla si zabezpečila řidička. Po dobu zásahu hasičů byl provoz na komunikaci částečně omezen v jednom z jízdních pruhů.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA