Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Octavie zůstala na střeše, řidič bez zranění

date_range 19.Bře, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Noční a ranní sněžení v úterý 19. března se ani na Valašsku neobešlo bez komplikací. Na silnicích zůstávalo několik centimetrů kašovitého sněhu a místy měli řidiči co dělat aby jízdu bez potíží zvládli. Necelou čtvrt hodinu před osmou ráno vyjížděli hasiči a záchranáři k havárii osobního vozidla, ke které došlo na ulici Tržní, nedaleko Horního náměstí ve Slavičíně.

„Škoda Octavia tady sjela mimo komunikaci a převrátila se na střechu. Řidič vozidla byl v době příjezdu hasičů mimo vozidlo a nezraněn," popsal událost mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

Havárie nedaleko centra Slavičína   foto HZS Zlínského kraje    více fotek

Sníh na silnicích komplikoval dopravu i na jiných místech Zlínska a Valašska. Hned brzy ráno zablokoval stoupání k Petrůvce na Luhačovicku kamion a k havárii osobního vozu došlo krátce po šesté ráno také u Liptálu.

Zvýšenou pozornost by měli řidiči věnovat jízdě zejména po vedlejších silnicích, kde zůstávají zbytky rozbředlého sněhu. Ve večerních hodinách se také očekává možnost náledí.

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA