Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Od října znovu začínají manželské večery

date_range 30.Zář, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Manželé z Valašských Klobouk i širšího okolí mají od října další možnost ke zdokonalení svého vztahu. Valašskokloboucké Centrum pro rodinu totiž zahajuje novou sérii Manželských večerů, které jsou příležitostí ke společnému trávení času, zlepšení komunikace, posílení vzájemné úcty a lásky a vybudování dobrých základů pro dlouholetý vztah. První z osmi setkání se uskuteční v úterý 5. října od 19 hodin v malém sále KD Klobučan. Zatím je ještě několik volných míst, zájemci se proto mohou stále hlásit.

„Kurz je určený všem manželským párům, které chtějí vybudovat pevný a trvalý vztah. Nezáleží na tom, zda jsou na začátku svého manželství, nebo už mají za sebou kus společné cesty, jestli zrovna procházejí náročným obdobím, nebo mají manželství bez problémů. Manželské večery jsou pro všechny, kteří chtějí investovat do svého vztahu," vysvětlila Marie Vaňková z Centra pro rodinu. Prostřednictvím několika setkání, na kterých je přichystána dobrá večeře při svíčkách a videopřednáška o některé z oblastí manželského života, jsou prokazatelně zlepšovány vztahy nejen mezi manžely, ale i v jejich rodinách. „Po celou dobu kurzu je zachováváno soukromí páru, během prostoru pro diskusi se vždy věnují jen jeden druhému a nesdělují ostatním žádné své pocity ani zkušenosti," utvrdila dále.

 
Lekce se budou věnovat například tématům jako dobrá komunikace, řešení konfliktů, odpuštění či vzájemné prokazování lásky. Kurz je poskytován zdarma, účastníci zaplatí pouze příspěvek za večeře a příručky. Přihlásit se mohou na telefonu 732 127 091 nebo e-mailu ceprovalk@seznam.cz , případně osobně v Centru pro rodinu.
 
Lenka Zvonková
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA