Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Od středy platí zákaz návštěv v nemocnici

date_range 01.Úno, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Vzhledem k epidemiologické situaci v regionu a na základě doporučení hygieniků bude ve Vsetínské nemocnici a.s. s platností od středy 3. února 2016 až do odvolání zákaz návštěv na všech lůžkových odděleních.

"Podle nejnovějších údajů činí celková nemocnost akutních respiračních onemocnění ve Zlínském kraji 1584/100 000 obyvatel, se vzestupem oproti předchozímu týdnu o 21 %, a v oblasti chřipkových onemocnění se vzestupem o 127 %. Na základě dynamiky vývoje situace s četnými laboratorními záchyty pozitivity chřipky A (H1N1) u nemocných osob a zvyšujícím se počtu závažných chřipkových onemocnění je Zlínský kraj na počátku epidemie," uvedla MUDr. Jana Hošková, ředitelka odboru protiepidemického KHS ZK se sídlem ve Zlíně.

  Ilustrační foto: Vsetínská nemocnice

Na základě těchto informací Krajská hygienická stanice Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně doporučila všem ředitelům zdravotnických zařízení, domovů pro seniory, domovů pro osoby se zdravotním postižením a domovů se zvláštním režimem na území Zlínského kraje omezení či regulaci návštěv.

Zákaz návštěv vyhlásily k 2. únoru 2016 nemocnice v Kroměříži, Uherském Hradišti a od čtvrtku 4. února 2016 také Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně.

O případných změnách bude nemocnice informovat.

-tz- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA