Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Zmizely tři čtyřkolky za téměř půl milionu korun

date_range 22.Čvc, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Policisté a kriminalisté zjišťují okolnosti tří krádeží motorových čtyřkolek za uplynulé tři týdny v okrese Vsetín. Ve všech případech nebyly čtyřkolky zaparkovány v garáži, ale pod přístřešky a na plochách u rodinných domů. První případ se stal již na začátku prázdnin a to v noci z 2. července na 3. července ve Velkých Karlovicích. To zmizela čtyřkolka tovární značky CFMOTO za dvě stě dvacet tisíc korun.

 

Po dvou týdnech následovalo odcizení čtyřkolky v obci Liptál. Bylo to minulý týden v noci z úterý na středu a jednalo se o čtyřkolku tovární značky TGB za sto tisíc korun.

 

Hned následující noc přibyl třetí případ. „V obci Huslenky ukradl zloděj čtyřkolku tovární značky TGB za sto šedesát tisíc korun. Aby se dostal zloděj mimo oplocení domu, vloupal se do garáže, ukradl ovládání brány a tuto si otevřel. Ve všech případech policisté zahájili úkony trestního řízení pro trestný čin neoprávněné užívání cizí věci. V posledním ještě přibyly trestné činy krádež a porušování domovní svobody,“ uvedl mluvčí policistů Vladislav Malcharczik.

 

Po odcizených vozidlech vyhlásili policisté ihned pátrání. Pátrají i po pachateli těchto skutků.

 

Popis ukradených čtyřkolek zde: případ č. 1, případ č. 2, případ č. 3

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA