Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Odstartovala další etapa rekonstrukce Lapače

date_range 30.Dub, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Nové WC pro imobilní návštěvníky, úprava prostor fanshopu, rekonstrukce šesti šaten dorosteneckých a žákovských týmů a šaten hostů včetně nového nábytku, či nové nadstřešení střídaček v přízemí stadionu, ale i stavební úpravy hygienického zázemí pro návštěvníky v prvním podlaží jsou zahrnuty do letošní rekonstrukce zimního stadionu Na Lapači. Hotovo by mohlo být v průběhu srpna, aby nebyla narušena příprava a začátek další sezóny. Rekonstrukce si vyžádá 9,3 milionů korun a dvěma miliony korun na ni přispěl i Zlínský kraj.

„Součástí rekonstrukce jsou i úpravy rozvodů zdravotechniky, vzduchotechniky a elektroinstalace, včetně úprav stávajícího vytápění, měření a regulace, aby bylo zajištěno lepší odvětrávání šaten hráčů," doplnil starosta Jiří Růžička s tím, že letos se vybudují také toalety pro imobilni fanoušky, a to v přízemí pod tribunou pro sedící diváky.

Odstartovala další etapa rekonstrukce stadionu          foto: HC Vsetín                    fotogalerie

V přízemí stadionu je naplánována také úprava prostor pro broušení bruslí či rekonstrukce hygienického zázemí v šatnách hostů. V prvním patře dojde ke stavebním úpravám toalet pro návštěvníky stadionu či výměně dveří u místností za brankami.

„V rámci rekonstrukce dojde k výměně oken, v plánu jsou i nové podhledy nebo položení nových podlah v přízemí i prvním podlaží," vyjmenoval další práce Petr Findeis, stavební technik vsetínské radnice.

Odstartovala další etapa rekonstrukce stadionu          foto: HC Vsetín                    fotogalerie

Rekonstrukce zimního stadionu Na Lapači začala v roce 2016, kdy došlo k výměně chladícího systému ledové plochy a montáži světelných tabulí včetně nové velké LED obrazovky. Tato investice stála městskou pokladnu bezmála 10 milionů korun. V loňském roce proběhla další etapa, která si vyžádala 11,3 milionu korun, a týkala se šaten „A" týmu, dorostenců i žáků, rozcvičovny, kanceláře trenérů a kustodů včetně nového hygienického zázemí, ale také stavebních úprav hygienického zázemí pro návštěvníky zimního stadionu a bufetů pod tribunami. Na každou z etap rekonstrukce získalo město Vsetín od Zlínského kraje dotaci ve výši dvou milionů korun.

-tz- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA